Вітаємо на сайті кафедри інтелектуальних програмних систем Кафедра інтелектуальних програмних систем спеціалізується в області комп'ютерних наук, штучного інтелекту та програмної інженерії.
Співробітники кафедри інтелектуальних програмних систем активно ведуть дослідження в основних напрямках комп'ютерних наук, штучного інтелекту та програмної інженерії і активно залучають до цього студентів старших курсів.
Навчаючись на кафедрі інтелектуальних програмних систем, ви зможете стати висококваліфікованим спеціалістом по проектуванню та розробці різного роду програмного забезпечення та інтелектуальних інформаційних систем, ставити та розв’язувати задачі в різних предметних областях, використовуючи при цьому дискретні моделі процесів, методи та засоби штучного інтелекту та найсучасніші інформаційні технології.
Випускники кафедри успішно працюють у провідних IT-компаніях та науково-дослідних установах України та світу та є знаними спеціалістами в галузі розробки програмного забезпечення.

ОС Бакалавр: Освітня програма "Програмна інженерія"

Програмна інженеріяКафедра інтелектуальних програмних систем здійснює підготовку бакалаврів в галузі знань 12 Інформаційні технології за спеціальністю 121 Інженерія програмного забезпечення в рамках освітньої програми Програмна інженерія. По завершенню навчання студенти здобувають спеціалізацію Програмна інженерія або спеціалізацію Інтелектуальні системи та отримують професійні кваліфікації 3121 Фахівець з розробки та тестування програмного забезпечення та 3121 Фахівець з інформаційних технологій.
Детальніше

ОС Магістр: Освітня програма "Програмне забезпечення систем"

Програмне забезпечення системКафедра інтелектуальних програмних систем здійснює підготовку магістрів в галузі знань 12 Інформаційні технології за спеціальністю 121 Інженерія програмного забезпечення в рамках освітньої програми Програмне забезпечення систем. По завершенню навчання студенти здобувають спеціалізацію Програмне забезпечення систем та отримують професійні кваліфікації 2132.1 Молодший науковий співробітник (програмування) та 2132.2 Програмування системне.
Детальніше

Новини

Перейменування кафедри інформаційних систем
Шановні студенти, аспіранти та викладачі, повідомляємо вас що у зв'язку з уточненням тематики наукової та освітньої діяльності, відповідно до наказу ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка № 440-32 від 08.05.2019 року, кафедра інформаційних систем перейменована на кафедру інтелектуальних програмних систем.
Детальніше
Наукова конференція "Сучасні проблеми прикладної математики та інформатики" (APAMCS'2019)
Шановні студенти, аспіранти та викладачі, Львівський національний університет імені Івана Франка спільно із Київським національним університетом імені Тараса Шевченка запрошують вас взяти участь в Міжнародній науковій конференції Сучасні проблеми прикладної математики та інформатики (APAMCS'2019), яка відбудеться 24-27 вересня 2019 року в місті Львів.
Детальніше
Наукова конференція "Information Systems Architecture and Technology" (ISAT'2019)
Шановні студенти, аспіранти та викладачі, Вроцлавський технологічний університет та Університет прикладних наук міста Ніса запрошують вас взяти участь в 40-й Міжнародній конференції Information Systems Architecture and Technology (ISAT'2019), яка відбудеться 15-17 вересня 2019 року в місті Вроцлав (Польща).

Детальніше
Наукова конференція "Комп'ютерні науки та інформаційні технології" (CSIT-2019)
Шановні студенти, аспіранти та викладачі, Національний університет "Львівська політехніка", Харківський національний університет радіоелектроніки, та Технічний університет міста Лодзь запрошують вас взяти участь в XIV міжнародній науково-технічній конференції Комп'ютерні науки та інформаційні технології (CSIT-2019), яка відбудеться 17-20 вересня 2019 року у Львові.
Детальніше
Наукова конференція "Information and Software Technologies" (ICIST'2019)
Шановні студенти, аспіранти та викладачі, Технологічний університет міста Каунас запрошує вас взяти участь в 25-й Міжнародній конференції Information and Software Technologies (ICIST-2019), яка відбудеться 10-12 жовтня 2019 року в місті Вільнюс (Литва).
Детальніше
Організація навчального процесу в Університеті
Шановні студенти, аспіранти та викладачі, просимо вас ознайомитися з текстом Положення про організацію освітнього процесу у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка затвердженого Вченою радою Київського національного університету імені Тараса Шевченка 07 травня 2018 року, протокол № 10.
Детальніше