Вітаємо на сайті кафедри інтелектуальних програмних систем Кафедра інтелектуальних програмних систем спеціалізується в області комп'ютерних наук, штучного інтелекту та програмної інженерії.
Співробітники кафедри інтелектуальних програмних систем активно ведуть дослідження в основних напрямках комп'ютерних наук, штучного інтелекту та програмної інженерії і активно залучають до цього студентів старших курсів.
Навчаючись на кафедрі інтелектуальних програмних систем, ви зможете стати висококваліфікованим спеціалістом по проектуванню та розробці різного роду програмного забезпечення та інтелектуальних інформаційних систем, ставити та розв’язувати задачі в різних предметних областях, використовуючи при цьому дискретні моделі процесів, методи та засоби штучного інтелекту та найсучасніші інформаційні технології.
Випускники кафедри успішно працюють у провідних IT-компаніях та науково-дослідних установах України та світу та є знаними спеціалістами в галузі розробки програмного забезпечення.

ОС Бакалавр: Освітня програма "Програмна інженерія"

Програмна інженеріяКафедра інтелектуальних програмних систем здійснює підготовку бакалаврів в галузі знань 12 Інформаційні технології за спеціальністю 121 Інженерія програмного забезпечення в рамках освітньої програми Програмна інженерія. По завершенню навчання студенти здобувають спеціалізацію Програмна інженерія або спеціалізацію Інтелектуальні системи та отримують професійні кваліфікації 3121 Фахівець з розробки та тестування програмного забезпечення та 3121 Фахівець з інформаційних технологій.
Детальніше

ОС Магістр: Освітня програма "Програмне забезпечення систем"

Програмне забезпечення системКафедра інтелектуальних програмних систем здійснює підготовку магістрів в галузі знань 12 Інформаційні технології за спеціальністю 121 Інженерія програмного забезпечення в рамках освітньої програми Програмне забезпечення систем. По завершенню навчання студенти здобувають спеціалізацію Програмне забезпечення систем та отримують професійні кваліфікації 2132.1 Молодший науковий співробітник (програмування) та 2132.2 Програмування системне.
Детальніше

Новини

Проходження практики 2020-2021 навчальний рік
Шановні студенти. Компанія-партнер нашої кафедри Huspi запрошує вас до проходження практики, виконання курсових та дипломних проектів на базі компанії. телефон для довідок: 0504055506.
Теми курсових та дипломних робіт на 2020-2021 навчальний рік
Шановні студенти-бакалаври 3-го та 4-го року навчання, а також студенти-магістри 1-го та 2-го року навчання, повідомляємо про те що на сайті кафедри інтелектуальних програмних систем доступний оновлений перелік тем курсових та дипломних робіт на 2020-2021 навчальний рік.
Детальніше
Наукова конференція "Computational Linguistics and Intelligent Systems" (CoLInS'2021)
Шановні студенти, аспіранти та викладачі, Націнальний технічний університет "Харківський політехнічний інститут" та Національний університет "Львівська політехніка" запрошують вас взяти участь в 5-й Міжнародній конференції Computational Linguistics and Intelligent Systems (CoLInS'2021), яка відбудеться 22-23 квітня 2021 року в місті Львів.
Детальніше
Наукова конференція "Інтелектуальні системи прийняття рішень та проблеми обчислювального інтелекту" (ISDMCI'2021)
Шановні студенти, аспіранти та викладачі, Херсонський національний технічний університет, Інститут кібернетики імені В.М. Глушкова НАН України, Київський національний університет імені Тараса Шевченка запрошують вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній конференції "Інтелектуальні системи прийняття рішень та проблеми обчислювального інтелекту" (ISDMCI'2021), яка відбудеться 24-28 травня 2021 року в смт. Залізний Порт.
Детальніше
Наукова конференція "ICT in Education, Research, and Industrial Applications" (ICTERI'2021)
Шановні студенти, аспіранти та викладачі, Херсонський державний університет та Київський національний університет імені Тараса Шевченка запрошують вас взяти участь в 17-й Міжнародній конференції ICT in Education, Research, and Industrial Applications (ICTERI'2021), яка відбудеться 28 вересня - 02 жовтня 2021 року в місті Херсон.
Детальніше
Наукова конференція "Information and Software Technologies" (ICIST'2021)
Шановні студенти, аспіранти та викладачі, Технологічний університет міста Каунас запрошує вас взяти участь в 27-й Міжнародній конференції Information and Software Technologies (ICIST-2021), яка відбудеться 14-16 жовтня 2021 року в місті Каунас (Литва).
Детальніше
Перейменування кафедри інформаційних систем
Шановні студенти, аспіранти та викладачі, повідомляємо вас що у зв'язку з уточненням тематики наукової та освітньої діяльності, відповідно до наказу ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка № 440-32 від 08.05.2019 року, кафедра інформаційних систем перейменована на кафедру інтелектуальних програмних систем.
Детальніше
Організація навчального процесу в Університеті
Шановні студенти, аспіранти та викладачі, просимо вас ознайомитися з текстом Положення про організацію освітнього процесу у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка затвердженого Вченою радою Київського національного університету імені Тараса Шевченка 07 травня 2018 року, протокол № 10.
Детальніше