Вітаємо на сайті кафедри інтелектуальних програмних систем Кафедра інтелектуальних програмних систем спеціалізується в області комп'ютерних наук, штучного інтелекту та програмної інженерії.
Співробітники кафедри інтелектуальних програмних систем активно ведуть дослідження в основних напрямках комп'ютерних наук, штучного інтелекту та програмної інженерії і активно залучають до цього студентів старших курсів.
Навчаючись на кафедрі інтелектуальних програмних систем, ви зможете стати висококваліфікованим спеціалістом по проектуванню та розробці різного роду програмного забезпечення та інтелектуальних інформаційних систем, ставити та розв’язувати задачі в різних предметних областях, використовуючи при цьому дискретні моделі процесів, методи та засоби штучного інтелекту та найсучасніші інформаційні технології.
Випускники кафедри успішно працюють у провідних IT-компаніях та науково-дослідних установах України та світу та є знаними спеціалістами в галузі розробки програмного забезпечення.

ОС Бакалавр: Освітня програма "Програмна інженерія"

Програмна інженеріяКафедра інтелектуальних програмних систем здійснює підготовку бакалаврів в галузі знань 12 Інформаційні технології за спеціальністю 121 Інженерія програмного забезпечення в рамках освітньої програми Програмна інженерія. По завершенню навчання студенти здобувають спеціалізацію Програмна інженерія або спеціалізацію Інтелектуальні системи та отримують професійні кваліфікації 3121 Фахівець з розробки та тестування програмного забезпечення та 3121 Фахівець з інформаційних технологій.
Детальніше

ОС Магістр: Освітня програма "Програмне забезпечення систем"

Програмне забезпечення системКафедра інтелектуальних програмних систем здійснює підготовку магістрів в галузі знань 12 Інформаційні технології за спеціальністю 121 Інженерія програмного забезпечення в рамках освітньої програми Програмне забезпечення систем. По завершенню навчання студенти здобувають спеціалізацію Програмне забезпечення систем та отримують професійні кваліфікації 2132.1 Молодший науковий співробітник (програмування) та 2132.2 Програмування системне.
Детальніше

Новини

Перейменування кафедри інформаційних систем
Шановні студенти, аспіранти та викладачі, повідомляємо вас що у зв'язку з уточненням тематики наукової та освітньої діяльності, відповідно до наказу ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка № 440-32 від 08.05.2019 року, кафедра інформаційних систем перейменована на кафедру інтелектуальних програмних систем.
Детальніше
Наукова конференція "Computational Linguistics and Intelligent Systems" (CoLInS'2020)
Шановні студенти, аспіранти та викладачі, Націнальний технічний університет "Харківський політехнічний інститут" запрошує вас взяти участь в 4-й Міжнародній конференції Computational Linguistics and Intelligent Systems (CoLInS'2020), яка відбудеться 9-10 квітня 2020 року в місті Львів.
Детальніше
Міжнародна наукова конференція "Intelligent Systems" (IS'2020)
Шановні студенти, аспіранти та викладачі, IEEE запрошуює вас взяти участь в 11-й Міжнародній науковій конференції Intelligent Systems (IS'2020), яка відбудеться 26-28 червня 2020 року в місті Варна (Болгарія).
Детальніше
Міжнародна наукова конференція "Artificial Intelligence: Methodology, Systems, Applications" (AIMSA'2020)
Шановні студенти, аспіранти та викладачі, Болгарська асоціація штучного інтелекту та Інститут інформаційних та комунікаційних технологій БАН запрошують вас взяти участь в 19-й Міжнародній науковій конференції Artificial Intelligence: Methodology, Systems, Applications (AIMSA'2020), яка відбудеться 7-9 вересня 2020 року в місті Варна (Болгарія).
Детальніше
Організація навчального процесу в Університеті
Шановні студенти, аспіранти та викладачі, просимо вас ознайомитися з текстом Положення про організацію освітнього процесу у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка затвердженого Вченою радою Київського національного університету імені Тараса Шевченка 07 травня 2018 року, протокол № 10.
Детальніше