Про кафедру

Кафедра інтелектуальних програмних систем
Кафедра інтелектуальних програмних систем спеціалізується в області комп'ютерних наук, штучного інтелекту та програмної інженерії. Завідувач кафедри — доктор фізико-математичних наук, професор Провотар О.І.
Нині на кафедрі працюють 4 професори, 10 доцентів та 5 асистентів, які забезпечують підготовку бакалаврів за спеціальностями:
  • 121 Інженерія програмного забезпечення (освітня програма "Програмна інженерія", факультет комп'ютерних наук та кібернетики),
  • 122 Комп'ютерні науки (освітня програма "Інформатика", факультет комп'ютерних наук та кібернетики),
та магістрів за спеціальностями:
  • 121 Інженерія програмного забезпечення (освітня програма "Програмне забезпечення систем", факультет комп'ютерних наук та кібернетики),
  • 122 Комп'ютерні науки (освітні програми "Бізнес-інформатика", "Штучний інтелект", факультет комп'ютерних наук та кібернетики).
На сьогодні на кафедрі навчається 267 студентів та 4 аспіранти.
Навчаючись на інтелектуальних програмних систем ви зможете: стати висококваліфікованим спеціалістом по проектуванню та розробці різного роду програмного забезпечення та інтелектуальних програмних систем, ставити та розв'язувати задачі в різних предметних областях, використовуючи при цьому дискретні моделі процесів, методи та засоби штучного інтелекту та найсучасніші інформаційні технології.
Випускники кафедри успішно працюють у провідних IT-компаніях та науково-дослідних установах України та світу та є знаними спеціалістами в галузі розробки програмного забезпечення.
Запрошуємо абітурієнтів, студентів, аспірантів та докторантів на кафедру інтелектуальних програмних систем. Дізнайся більше про навчання на кафедрі та правила прийому.