Чому варто обирати спеціальність
121 Інженерія програмного забезпечення
на факультеті комп'ютерних наук та кібернетики

  1. Факультет комп'ютерних наук та кібернетики – це перший в Україні та у колишньому СРСР факультет комп'ютерного профілю, який став потужним центром підготовки фахівців в області обчислювальної математики та комп'ютерних наук.

  2. Підготовка спеціалістів на факультеті в цілому і на спеціальності 121 Інженерія програмного забезпечення, зокрема, здійснюється за допомогою унікальної методики поєднання фундаментальних засад розробки алгоритмів для розв'язання різного роду задач (комп'ютерні науки) з методами та технологіями розробки програмних систем (інформаційні технології, програмування).

  3. Викладачі випускаючої кафедри інтелектуальних програмних систем гарантують найвищу якість освіти зі спеціальності 121 Інженерія програмного забезпечення, за освітніми програмами Програмна інженерія (ОС "Бакалавр") та Програмне забезпечення систем (ОС "Магістр").

  4. Наші випускники переважають випускників інших факультетів подібного спрямування насамперед ґрунтовною підготовкою в області комп'ютерних наук при цьому не поступаючись у володінні інформаційними технологіями та програмуванням. До речі, на співбесідах у таких всесвітньо відомих ІТ-компаніях як Google та Facebook основний акцент робиться саме на підготовку в галузі комп'ютерних наук, а не в галузі програмування.

  5. Останнім часом зростає кількість IT-компаній з високими вимогами до фундаментальної підготовки випускників ВНЗ. Тому фундаментальна складова у підготовці студентів за спеціальністю 121 Інженерія програмного забезпечення на кафедрі інтелектуальних програмних систем факультету комп'ютерних наук та кібернетики є надзвичайно важливою, оскільки це відкриває перспективи професійного зростання не лише в Україні, а і за кордоном.
Запрошуємо абітурієнтів подавати заяви та вступати на спеціальність 121 Інженерія програмного забезпечення факультету комп'ютерних наук та кібернетики. Обравши нас ви не пошкодуєте.
Завідувач кафедри інтелектуальних програмних систем,
професор

О.І. Провотар